REKLAMA
REKLAMA

Grudziądz zagłębiem spożywczych marketów, wkrótce 10. Biedronka

Autor: Nowości 5 października 2013 11:34

Są takie miejsca w Grudziądzu, gdzie dwa sklepy wielkopowierzchniowe oddziela jedynie ulica. Kolejny taki przykład będzie wkrótce na osiedlu Lotnisko. Przy ulicy Nauczycielskiej dobiega budowa marketu sieci Biedronka - podają "Nowości".

REKLAMA

Będzie to dziesiąta placówka Biedronki w Grudziądzu. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Tesco, a kawałek dalej POLOmarket. Oprócz tego na osiedlu są również sklepy pod szyldem Stokrotki i Lidla, a całkiem blisko jest z Lotniska do Carrefoura.

Jaki wpływ na to, ile marketów i gdzie powstaje w mieście, mają jego władze? - zastanawiają się "Nowości". O tym, co może powstać na danej działce, decydują zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. To one określają, czy jest tam możliwy handel i na jakiej powierzchni.

 

  • boogie 2013-11-03 16:36:45

    MarcPol, Real, Carrefour, Kaufland, inter/bricomarche, Netto, Lidl x3, tesco x3, stokrotka x2, PoloMarket , Piotr i Paweł x3 i to będzie 10 biedronka czyli 29 spożywczy supermarket w mieście... a to nie koniec 11 biedronka powstanie w Starym Broważe na Sikorskiego...a na tym nie koniec w planie są jeszcze oprócz istniejących kolejne galerie przynajmniej dwie więc będzie jeszcze więcej sklepów.

  • i tyle 2013-10-09 22:21:02

    Im biedniejsze i mniej wykształcone społeczeństwo tym więcej Biedronek.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA