REKLAMA
REKLAMA

Grupa Drosed z nowym zarządem

Autor: dlahandlu.pl 27 lipca 2016 13:38

Rada Nadzorcza podjęła decyzję o zmianie w zarządzie spółki Grupa Drosed. Jacek Lewicki nie jest już prezesem. Zastąpił go Olivier Duquesne.

REKLAMA

- Zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej stanowisko prezesa zarządu Drosed objął Olivier Duquesne, natomiast stanowisko wiceprezesa zarządu Drosed – Adam Sojka, w którego kompetencjach pozostają również wszelkie aspekty związane z działalnością handlową Grupy - poinformowano.

Drosed zapewnił, że będzie kontynuował realizację swojej strategii. - Jesteśmy również przekonani, że Grupa będzie dalej intensywnie się rozwijać - podkreślono.

Spółka nie poinformowała, co było powodem zmian w zarządzie.

Grupa Drosed jest jednym z głównych uczestników rynku produktów drobiowych w Polsce. Zatrudnia 1600 pracowników i produkuje ponad 80 000 ton produktów gotowych rocznie. Od 2000 roku Drosed należy do Grupy LDC, francuskiego producenta drobiu świeżego i jednego z europejskich liderów tej branży.

W skład Grupy Drosed wchodzą następujące Spółki: Drosed s.a., produkcja konserw drobiowych i drobiu świeżego, Roldrob s.a., produkcja drobiu, wędzonki, produktów pieczonych, mięsa mielonego oraz parówek, Sedar s.a., produkcja drobiu świeżego, wędlin, wyrobów garmażeryjnych i hamburgerów, Drosed Surowiec Sp z o.o., produkcja pasz, wylęg piskląt, hodowlę i kontrolę żywca.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA