REKLAMA
REKLAMA

Grupa Gastromall podpisała umowę najmu na kolejny lokal pod marką Olimp

Property News 4 lutego 2015 09:18

Nowa restauracja o powierzchni ponad 120 mkw. powstanie w Centrum Handlowym Plaza w Toruniu. Punkt poprowadzą przedsiębiorcy z Kalisza zarządzający także restauracją Olimp w Galerii Amber.

REKLAMA
W styczniu potwierdzono termin otwarcia lokalizacji franczyzowej pod marką Olimp w Galerii Handlowej Gemini w Tarnowie. Obecnie trwają prace nad wykończeniem lokalu. Na początku roku wystartowała także restauracja Olimp w budynku Avia Software Park na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Z kolei na marzec br. przewidziano otwarcia w Centrum Handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie a także w kompleksie biurowym Skanska w Krakowie
Najbliższe miesiące przyniosą debiuty w kolejnych miastach - Toruniu i Łodzi.

Obecnie sieć liczy 18 lokali własnych oraz 12 franczyzowych w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. W minionym roku otwarto już 11 restauracji pod marką Olimp. W kwietniu 2015 r. rozpocznie działalność kolejny lokal pod marką Companeros - w wykańczanej właśnie części handlowej kompleksu Orange Office w Krakowie.

Bieżący rok będzie dla Grupy Gastromall rokiem równie intensywnego rozwoju jak poprzedni, portfolio zwiększy się o kilkanaście nowych punktów, trwają również prace nad uruchomieniem kuchni centralnej w ramach inicjatywy Krakowski Klaster Gastronomiczny.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA