REKLAMA
REKLAMA

Grupa Muszkieterów ma dwa nowe supermarkety

Autor: dlahandlu.pl 24 lutego 2011 09:43

Grupa Muszkieterów otworzyła dwa kolejne supermarkety: Intermarché pod szyldem Super w Trzebini (woj. małopolskie) oraz Bricomarché w Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie). Do Muszkieterów należy już w sumie 237 sklepów Intermarché i Bricomarché.

REKLAMA
Sklep w Trzebini zbudowany został według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ujednoliconą ekspozycję produktów. Nowy Intermarché liczy 1211 mkw. powierzchni sprzedaży. Placówka oferuje mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Uruchomiona została również wędzarnia.

Ofertę Intermarché uzupełnia funkcjonująca w tym samym budynku mini galeria handlowa, w ramach której uruchomiono sześć punktów handlowo-usługowych wśród których znajduje się m.in. Mixelectronics.

W nowym Bricomarché na 1603 mkw. powierzchni sprzedaży kupujący mają do wyboru około 15 tys. artykułów budowlanych, dekoracyjnych oraz ogrodowych. Muszkieterowie oferują również wybór produktów dla majsterkowiczów, jak i akcesoria motoryzacyjne.

Sprawdź aktualne ceny w sklepach Intermarche

  • spłoszony klijent 2011-03-20 17:14:30

    Debilne ogłoszenia ze strony marketu bricomarche nie mozna doszukac adresu do sklepu w kołobrzegu - chba że jak muskieterzy - koń sie domysli i zaniesie klijenta

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA