REKLAMA
REKLAMA

Grupa Muszkieterów otworzyła 92. sklep Bricomarche

Autor: www.dlahandlu.pl 24 października 2013 12:37

23 października Grupa Muszkieterów otworzyła kolejny market budowlany, tym razem w Ząbkowicach Śląskich. Jest to 92 sklep tej sieci w Polsce i zarazem 6 tego typu obiekt otwarty w tym roku. Do końca 2013 r. powstanie jeszcze jeden market pod szyldem sieci Bricomarché.

REKLAMA

Supermarket w Ząbkowicach Śląskich został zbudowany według nowego konceptu Bricomarché, dzięki czemu posiada nową wizualizację oraz oznakowanie działów i grup produktowych. Całkowita powierzchnia handlową sklepu wynosi 2000 mkw. Przy Bricomarché znajduje się również magazyn budowlany, a wiosną stworzony zostanie ogród zewnętrzny. 

W czterech głównych działach: budowlanym, dekoracji, majsterkowania oraz ogrodniczym dostępnych jest 20 tys. różnego rodzaju produktów i materiałów. W porównaniu z innymi sklepami sieci działającymi w Polsce, ząbkowicki Bricomarché posiada bardziej rozbudowany dział dekoracji. Nowością jest wprowadzenie do oferty części zamiennych do samochodów. 

Grupa Muszkieterów posiada w Ząbkowicach Śląskich także supermarket spożywczy Intermarché. W całym województwie dolnośląskim działa już ponad czterdzieści supermarketów spożywczych i budowlanych Grupy Muszkieterów.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród" w Polsce, jest zrzeszeniem 230 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami Intermarché oraz Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 191 supermarketów Intermarché i 92 Bricomarché. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA