REKLAMA
REKLAMA

Grupa Muszkieterów rekrutuje franczyzobiorców na Mazowszu

Autor: dlahandlu.pl 6 czerwca 2011 13:36

Firma kładzie nacisk na rozwój w miastach od 50 tys. mieszkańców. Pierwszy szturm na mazowiecki rynek firma przypuści w Warszawie 9 czerwca 2011 r. Muszkieterowie spotkają się wówczas z kandydatami na franczyzobiorców, którzy planują wejść w struktury francuskiej firmy.

REKLAMA
Koszt budowy i wyposażenia sklepów leży po stronie licencjobiorców. Przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć współpracę z francuską firmą muszą dysponować kwotą 500 tys. zł lub pokryć 20 proc. całej inwestycji. Resztę pokrywa kredyt bankowy uzyskany z poręczenia Grupy Muszkieterów. - Wkład inwestycyjny nie jest opłatą licencyjną na rzecz centrali, tylko wkładem do własnej spółki, która zarządza supermarketem. Po dwóch latach działalności franczyzobiorca może zostać udziałowcem spółki cywilnej Muszkieterów, która kieruje międzynarodową siecią sklepów i zyskuje prawo do otwarcia kolejnego supermarketu - mówi Eliza Orepiuk, kierownik dyrekcji komunikacji i informacji.

Mazowsze to nowy kierunek ekspansji Grupy Muszkieterów. Dotychczas supermarkety Intermarché i Bricomarché powstawały głównie na północnym i południowym zachodzie Polski.
  • baran 2011-06-07 22:23:54

    sam poreczasz kredyt ośle jeden

    własnym podpisem

  • osioł 2011-06-06 21:12:03

    60 sklepow rocznie buhaha....

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA