PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Grupa Muszkieterów ruszyła z pierwszym supermarketem na Mazowszu

Autor: pr 17 grudnia 2012 16:45

6 grudnia br. Grupa Muszkieterów otworzyła sklep Bricomarché w Ciechanowie. Jest to pierwsza placówka tej sieci w województwie mazowieckim. Wraz z nowo powstałym supermarketem, Muszkieterowie posiadają w całej Polsce łącznie 86 sklepów typu „dom i ogród".


Supermarket zlokalizowany jest w Galerii Handlowej Marcredo Center w Opinogórze Górnej k. Ciechanowa. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi 1602 m2. 
Klienci sklepu mogą wybierać spośród 16.000 artykułów i materiałów dostępnych w czterech głównych działach: budowlanym, dekoracji, majsterkowania oraz ogrodniczym. 
- Udało nam się w zaledwie kilka tygodni przygotować do otwarcia pierwszy supermarket Bricomarché na Mazowszu. Choć sklep istnieje dopiero od kilku dni widzimy, że cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Ciechanowa i okolic. Jest to zapewne efekt naszej szerokiej i wysokiej jakości oferty, która zawiera propozycje zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Każdy z miłośników majsterkowania oraz prac ogrodowych znajdzie zatem w naszym markecie coś dla siebie - podkreśla Monika Grabowska-Kuśmirczuk, właścicielka supermarketu Bricomarché w Ciechanowie.
W nowym sklepie zatrudnienie znalazło blisko 50 osób. Oprócz nowych miejsc pracy, inwestycja przyniesie także korzyści dla gminy z tytułu podatków.
Oprócz Bricomarché w Ciechanowie, Grupa Muszkieterów posiada w województwie mazowieckim cztery sklepy Intermarché: w Błoniach, Ciechanowie, Mławie i Pułtusku. W kolejnych latach Muszkieterowie planują jednak dalszy intensywny rozwój obu sieci na Mazowszu.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11493

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane