REKLAMA
REKLAMA

Grupa Nokaut chce zarabiać na skłonności Polaków do oszczędzania

Autor: dlahandlu.pl 28 lutego 2012 16:38

Grupa Nokaut chce zarabiać na skłonności Polaków do oszczędzania

Grupa Nokaut SA, właściciel internetowych porównywarek cen, przydzielił akcje w ofercie publicznej. Wartość oferty wyniosła ponad 31 mln zł, w tym wartość akcji nowej emisji ponad 20 mln zł. Spółka zamierza przeznaczyć środki z emisji m.in. na akwizycje. Docelowo, chce przekształcić się w platformę handlową, umożliwiającą klientom tanie, wygodne i łatwe dokonywanie zakupów w internecie.

REKLAMA

Spółka planuje rozpoczęcie notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w marcu 2012 roku. 

Strategia Grupy Nokaut zakłada budowę silnej marki, konsolidację rynku oraz umocnienie pozycji na rynku krajowym - w tym akwizycje, rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne, rozwój oferty o nowe innowacyjne i komplementarne serwisy e-commerce oraz rozszerzenie działalności o mobilny kanał dystrybucji.

- Planujemy mocno zawalczyć o polski rynek, docelowo przekształcając się w platformę handlową, umożliwiającą klientom wygodne i łatwe dokonywanie zakupów w internecie. Paradoksalnie - ale z korzyścią dla Grupy Nokaut - jesteśmy w stanie rosnąć niezależnie od koniunktury rynkowej. Z prostej przyczyny - to właśnie internet jest miejscem, do którego udają się klienci szukający oszczędności. My jesteśmy w stanie przedstawić im najlepszą i najtańszą ofertę - mówi Wojciech Czernecki, prezes Grupy Nokaut.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA