PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Grycan otworzy kilkanaście nowych lodziarni w centrach handlowych

Autor: dlahandlu.pl 1 lutego 2012 13:39

W tym roku otworzymy kilkanaście lokali w prestiżowych centrach handlowych. Ciągle podpisujemy nowe umowy, ale o dokładnej liczbie nie przesądzamy, bo zależy to m.in. od tego czy wszystkie z planowanych galerii handlowych uda się uruchomić do końca roku - mówi Zbigniew Grycan, właściciel sieci Grycan Lody od pokoleń.


W ciągu dwóch najbliższych miesięcy powstanie lokal w centrum handlowym Port Łódź w Łodzi. Umowy podpisane są m.in. z operatorami budowanej Galerii Katowickiej, a także Poznań City Center. Mniejsze miasta w których znajdą się lodziarnie Grycana to Łomża, Bełchatów, w których także budowane są obecnie galerie handlowe. 

Obecnie Grycan dysponuje ponad 100 lodziarniami firmowymi w całym kraju, które znajdują się głównie na terenie galerii handlowych. Firma, która jest liderem w swoim segmencie, planuje stały rozwój. Pierwsza lodziarnia za granicą została uruchomiona w czeskiej Pradze. Firma nie wyklucza otwarć na innych rynkach zagranicznych.

Grycan Lody od Pokoleń planuje rozwój nie tylko gamy ponad 60 smaków lodów, ale także nowych kategorii produktów pod swoją marką, takich jak kawa, herbata czy ciasta. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane