PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

GTC wybuduje centrum handlowe na Białołęce

Autor: www.dlahandlu.pl 19 października 2012 10:25

Władze Białołęki rozpoczęły postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego. Inwestycja ma powstać w Warszawie przy ulicy Światowida.

Wniosek na początku października złożyła spółka Centrum Światowida z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wołoskiej. Prezesem firmy jest Witold Zatoński, a udziałowcami są: Imoła Grażyna i Imoła Klemens oraz spółka Globe Trade Centre, która w I kw. ubiegłego roku nabyła 100 proc. udziałów w Centrum Światowida (firma posiada 4 ha działkę w Warszawie).

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem w regionie CEE i SEE, obecnie działa w Polsce, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, Czechach, Rosji, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Grupa powstała w 1994 r. i prowadzi działalność na rynku nieruchomości od 18 lat. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • skarga 2012-11-16 22:23:14

    żydy i masoni mają tłuc majątek a wy głupie polaki harować, boście sprzedali nawet własne skóry."Wasze ulice, nasze kamienice" od słów do czynów. Gratuluję zorganizowania i wytrwałości w pracy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9722

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane