REKLAMA
REKLAMA

Gwiazdy futbolu w kampani napojów Oshee

Autor: wirtualnemedia.pl 28 czerwca 2012 10:03

Gwiazdy futbolu w kampani napojów Oshee

Piłkarze Realu Madryt i FC Liverpool, m.in. Cristiano Ronaldo, Iker Casillas, Kaka i Steven Gerard, pojawią się na opakowaniach i w reklamach napojów izotonicznych Oshee. W najbliższym czasie będzie prowadzona ich kampania reklamowa z udziałem Jerzego Dudka - podają wirtualnemedia.pl.

REKLAMA

Opakowania Oshee z wizerunkiem najbardziej znanych piłkarzy Realu i Liverpoolu zostaną wprowadzone do sprzedaży na początku lipca. Na etykietach znajdą się również logotypy obu klubów i informacja, że marka jest ich oficjalnym napojem.

Oshee podpisała z Realem i Liverpoolem umowę na dwa lata. Według mediów za wykorzystanie wizerunku ich piłkarzy firma zapłaciła klubom kilka milionów złotych. Oshee liczy, że w efekcie tej współpracy sprzedaż napojów tej marki wzrośnie w tym roku o 80-90 proc. Zaangażowanie gwiazd futbolu ma też pomóc Oshee wejść na rynku zagraniczne.

W Polsce opakowania Oshee z zawodnikami Realu i Liverpoolu jeszcze w br. będą promowane w kampanii reklamowej. Natomiast już w najbliższym czasie rozpocznie się kampania Oshee z udziałem Jerzego Dudka, który grał w obu tych klubach.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12133

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA