PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Hala targowa w Katowicach przejdzie metamorfozę

Property News 4 czerwca 2012 10:53

Hala targowa w katowickiej dzielnicy Załęże przechodzi metamorfozę. Inwestor, spółka NRC, zamierza powiększyć obiekt i zmodernizować istniejącą część, a do grona obecnych najemców dołączyć sieciowe sklepy. Pierwszych klientów w nowej odsłonie Centrum Handlowe Załęże przywita za ok. 3 miesiące.

Aktualnie powierzchnia handlowa obiektu to ok. 6 tys. mkw. W wyniku rozbudowy centrum powiększy się o kolejne 4-5 tys. mkw.

Podniesiony zostanie także standard istniejącej powierzchni. Zmianie ulegnie układ sklepów. Planowany termin otwarcia to sierpień-wrzesień tego roku.

Jak podkreśla Monika Obłój z firmy NRC, Centrum Handlowe Załęże nie będzie rywalizować z takimi obiektami jak Silesia City Center. Jego oferta będzie skierowana do zupełnie innego klienta. - Chcemy przyciągnąć sieciowych najemców, ale z innej półki cenowej, jak np. Pepco. Zamierzamy wprowadzić więcej punktów usługowych, negocjujemy również z sieciowymi operatorami supermarketów. Uzupełnieniem oferty będą dotychczasowi, lokalni najemcy - wyjaśnia Monika Obłój.

Spółka NRC jest także inwestorem Galerii Zabrze. Obiekt o powierzchni 9,5 tys. mkw. zostanie oddany do użytku w sierpniu tego roku.

 

 

Więcej na www.propertynwes.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11396

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane