Happeningi w ramach akcji "Uśmiechnięta kasjerka"

Autor: Gazeta Wyborcza 25 czerwca 2010 11:31

W ramach kampanii Uśmiechnięta kasjerka, pod petycją do zarządów sieci wielkich sklepów o lepsze traktowanie kasjerek podpisało się 3699 internautów. Niedługo zostanie ona wysłana do zarządów hipermarketów - podaje Gazeta Wyborcza.

Dodatkowo we wtorek 29 czerwca w trzech miejscach odbędzie się happening z krzyczącym na kasjerkę kierownikiem. "Solidarność" będzie zachęcać do podpisania petycji między godz. 8 a 10 na placu Bankowym, przy CH Arkadia (od strony Babka Tower) w godz. 12-14 i od 15 do 17 pod Rotundą.

Organizatorem akcji jest NSZZ "Solidarność", a wsparcia udzieliło wiele organizacji społecznych, m.in. Koalicja "Karat", Stowarzyszenie Współpracy Kobiet NEWW oraz CentrumCSR.pl. W ramach kampanii na internetowej stronie www.usmiechnietakasjerka.pl zbierane są podpisy pod petycją skierowaną do zarządów sieci handlowych. Kampania jest również prowadzona w portalach społecznościowych, m.in. na Facebooku, gdzie realizowane są działania edukacyjne na temat warunków pracy w sklepach wielkopowierzchniowych.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,38

  • Śr

    3,15

  • Min

    1,82

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3583

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane