PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Hard Rock Cafe w Krakowie z nowoczesnym systemem audiowizualnym

Autor: dlahandlu.pl 14 października 2010 15:47

Otwarta w połowie br. restauracja Hard Rock Cafe w Krakowie wdrożyła kompleksowy i rozbudowany system audiowizualny, pozwalający na projekcję obrazu i dźwięku w części sklepowej i restauracyjnej obiektu. Projekt oraz instalacja systemu jest wspólnym przedsięwzięciem firmy Digitalia z Krakowa, która przeprowadziła wdrożenie oraz Veracomp SA - dostawcy rozwiązania.

Hard Rock Cafe w Krakowie to już 132. lokal sieci restauracji, utrzymanych w rockowym stylu.

Na poziomie „0" (sklep oraz kawiarnia/bar) zainstalowano jeden głośnik basowy TOA FB-120B, osiem kolumn głośnikowych TOA F-1300B, trzy głośniki sufitowe TOA PC-6W w toaletach, natomiast obraz emitowany jest na siedmiu 26-calowych telewizorach, które były wykorzystywane już wcześniej w lokalu i zostały włączone do tworzonej sieci audiowizualnej. Z kolei na poziomie „1" znalazły się dwa głośniki basowe TOA FB-120B, dziesięć kolumn głośnikowych TOA F-1300B, a także dwa 26-calowe telewizory oraz trzy 42-calowe monitory NEC. Natomiast antresola Hard Rock Cafe została wyposażona w pięć kolumn głośnikowych TOA F-1300B, dwa 42-calowe monitory NEC oraz przyłącze do projektora. Zastosowanie mikrofonów tła firmy TOA zapewnia automatyczne wysterowanie głośności - oznacza to, że system samoczynnie dostosowuje się do poziomu natężenia dźwięku w lokalu. 

Możliwość podzielenia całego systemu audiowizualnego restauracji na strefy, w których odtwarzany jest niezależny przekaz, to zasługa zastosowanego odtwarzacza digital signage Cayin SMP-PRO4. Urządzenie pozwala też na podział obszaru roboczego monitora i jednoczesne wyświetlanie np. sygnału z serwera z przewijanym paskiem tekstowym lub sąsiadujących ze sobą różnych obrazów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11415

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane