PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Hausman: Stawki za duże lokale kształtują się na poziomie 30-45 zł za mkw.

Autor: dlahandlu.pl 9 sierpnia 2010 07:42

Michał Bogaczewicz z firmy Hausman, która zajmuje się wyszukiwaniem powierzchni handlowych dla sieci sklepów stwierdza, że najbardziej poszukiwane są lokale przy ciągach pieszych, na osiedlach mieszkaniowych, oraz w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego i motoryzacyjnego.


 

- Stawki czynszów zależą od wielu czynników: wielkości powierzchni, rodzaju lokalu, lokalizacji, rodzaju budynku w którym znajduje się lokal. W południowej Polsce Przy większych powierzchniach stawki czynszów kształtują się od 30 do 45 zł/mkw., mniejsze lokale to czynsze od 50 nawet do 100zł za mkw. w pawilonach handlowych - mówi Michał Bogaczewicz.

Jeśli chodzi o tereny to najbardziej poszukiwane są działki narożne , z zapleczem w postaci osiedli mieszkaniowych zabudowy wielorodzinnej, z czytelnym łatwym dojazdem bezpośrednio z ulic miejskich i dojściem dla pieszych.


HAUSMAN działa od 2006r. w Rzeszowie i specjalizuje się w usługach związanych z wyszukiwaniem lokalizacji na rynku nieruchomości i lokali użytkowych dla sieci handlowych. Prowadzi również serwis bazapowierzchni.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11536

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane