REKLAMA
REKLAMA

HBK Service refinansuje nieruchomości handlowe w Ciechanowie, Poznaniu i Józefosławiu

Autor: dlahandlu.pl 1 września 2015 09:54

Firma HBK Service, podmiot zarządzający aktywami Direkt Invest Poland Funds (DIPs) z Hamburga, reprezentowana przez Stefana Haupta, dra Piotra Michała Kosmędę oraz Bartosza Babiaka, doprowadziła do pomyślnego zamknięcia transakcji bankowej w zakresie refinansowania trzech nieruchomości handlowych z portfela funduszu usytuowanych w Ciechanowie, Poznaniu i Józefosławiu.

REKLAMA

Całkowita wartość transakcji przekroczyła kwotę 20 milionów euro. Usługi doradztwa w odniesieniu do zawartej umowy refinansowania świadczone były przez zespół Rynków Kapitałowych z BNP Paribas Real Estate Poland.

Projekt refinansowania został zrealizowany we współpracy z konsorcjum mBank: mBank oraz mBank Hipoteczny. Wsparcie prawne na rzecz banków przy realizacji transakcji udzielone zostało przez kancelarię Bird&Bird.

Celem przeprowadzonej transakcji było uzyskanie środków płynnych z projektów DIPs dla podniesienia stopy zwrotu z kapitału oraz poprawy stanu przepływu środków pieniężnych.

Transakcja została przeprowadzona w ramach strategii mającej na celu dalszą optymalizację inwestycji DIPs w Polsce realizowanej przez HBK Service – podmiot zarządzający aktywami – na rzecz inwestorów niemieckich.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA