PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Hellena promuje się loterią

Autor: dlahandlu.pl 6 czerwca 2011 10:53

Hellena promuje się loterią

Marka Hellena ruszyła z promocją konsumencką 'Hellena łączy nagrodami'. Informują o niej promocyjne etykiety i pomarańczowe korki. Hellena łączy nagrodami to kolejna duża akcja promocyjna marki Hellena, która trwa od 1 maja do 28 sierpnia.

Wystarczy kupić napój Hellena i wysłać SMS z kodem spod nakrętki. SMS zwrotny będzie zawierał informację o wygranej. Ponadto każdy wysłany kod weźmie udział w cotygodniowym losowaniu egzotycznej wycieczki. Hellena gwarantuje nagrody rzeczowe (w tym skutery i rowery), wycieczki oraz nagrody pieniężne.

Promocyjne produkty wyróżniają się na sklepowych półkach specjalnymi, pomarańczowymi nakrętkami oraz etykietami z dodatkowym nadrukiem, informującym o zasadach promocji. Akcja konsumencka ma zasięg ogólnopolski.

Promocja jest wspierana dodatkowymi materiałami POS w punktach sprzedaży: plakatami, listwami promocyjnymi oraz owijkami paletowymi. Akcja będzie także komunikowana w kampaniach prasowych i telewizyjnych marki Hellena.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Dorota 2011-06-15 18:58:15

    Zastanawiam się bardzo jak przebiegają te losowania, bo ja już od dłuższego czasu wysyłam kody z nakrętek, i jak na razie nic,zero. Nawet gratisowej butelki oranżady nie dostałam.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9931

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane