REKLAMA
REKLAMA

Hoop Cola nawiązała współpracę z Superbohaterem - Wilq

Autor: pr 15 kwietnia 2013 10:09

Hoop Cola nawiązała współpracę z Superbohaterem - Wilq

Kampania Hoop coli z użyciem postaci Wilq'a będzie pierwszą okazją przedstawienia superbohatera w formie pełnej animacji. - Wykorzystanie popularnego wśród młodych ludzi superbohatera Wilq'a, z pewnością jeszcze bardziej zbliży naszą markę do konsumenta - mówi Patrycja Giurko, Group Brand Manager Hoop Polska.

REKLAMA
Wpisując się w bardzo popularny ostatnio trend wśród polskich marek, podpierania swojego wizerunku znanym celebrytą, po tygodniach poszukiwań celebryty do reklamy, Hoop Cola rozpoczęła współpracę reklamową z Superbohaterem - Wilq.

Za współpracę z Wilq, koncepcję i realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Hand Made. Kampania będzie składała się z 4 spotów telewizyjnych i rozpoczyna się emisją piętnastosekundowego spotu teaserowego. Kolejna odsłona kampanii planowana jest na maj.

Spot ma unikalną formę filmową połączoną z animacją 2D.

Emisja spotów rozpocznie się 15 kwietnia 2013 i potrwa do 9 czerwca 2013. Będzie prowadzona w stacjach ogólnopolskich i tematycznych (m.in. tematycznych stacja Polsat, TVN czy z grupy AtMedia).

Zakupem mediów w telewizji zajmuje się Havas Media. Zakupem mediów w internecie zajmuje się Performance Media. Leniva Studio zadba o komunikację PR kampanii oraz


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA