REKLAMA
REKLAMA

Hoop Cola współpracuje z vlogerami

Autor: Marketing przy kawie 8 maja 2014 13:42

Od początku maja do 11 lipca trwa akcja Hoop Coli „Można inaczej". Bierze w niej udział 14 vlogerów - m.in. Abstrachuje, SA Wardęga, Niekryty Krytyk, 20m2 Łukasza czy AdBuster. Będą oni szukać osób, które chcą stać się gwiazdami YouTube.

REKLAMA

 

W maju i czerwcu odbędą się cztery castingi. Poprowadzi je Paulina Mikuła z Mówiąc Inaczej. Finalistów akcji wybierze pięcioosobowe jury w składzie: 20m2 Łukasza, Abstrachuje, Polimaty, AdBuster oraz Red Lipstick Monster.

Zwycięzcę akcji wyłonią internauci poprzez głosowanie na materiały wideo opublikowane w oficjalnym kanale Hoop Coli. Finał zaplanowano na 11 lipca - tego dnia laureat wraz z vlogerami weźmie udział w Sonisphere Festivalu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Nagrodą główną jest sprzęt i infrastruktura do nagrania pierwszej serii filmów do nowego kanału YouTube oraz opieka techniczna i menedżerska ze strony sieci LifeTube.

 

 

 

 

Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić formularz oraz dodać zdjęcie na stronie www.hoopcola.pl. Zgłoszenia są przyjmowane do 5 czerwca. Pierwszy casting odbędzie się w Warszawie (17-18 maja). Kolejne miasta to Kraków (24-25 maja), Wrocław (31 maja-1 czerwca) oraz Poznań (7-8 czerwca).


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA