REKLAMA
REKLAMA

House i Sinsay najemcami CH Rywal w Białej Podlaskiej

Autor: dlahandlu.pl 27 lipca 2015 09:47

W CH Rywal swoje sklepy w najbliższym czasie otworzą dwa brandy grupy LPP – House (323 mkw.) i Sinsay, który zajmie powierzchnię 297 mkw. Oba zostaną ulokowane na antresoli obiektu.

REKLAMA

Obecnie w centrum wolne pozostały jedynie dwa lokale, w sprawie których prowadzone są zaawansowane rozmowy z zainteresowanymi markami.

Inwestorem CH Rywal jest INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. W zeszłym roku otwarto nową cześć, zwiększając powierzchnię obiektu do 25 tys. mkw. Obecnie Rywal liczy blisko 100 lokali handlowo-usługowych. Inwestor planuje także realizację kolejnego etapu rozbudowy projektu, który zlokalizowany będzie naprzeciw obecnie funkcjonującej galerii.

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający poprzez spółkę Real Estate inwestorbp jest właścicielem pięciu funkcjonujących obiektów handlowych. Pięć kolejnych jest w fazie realizacji. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach oraz INBAG w Bartoszycach. INBAP rozpoczął realizację kolejnych projektów w Cieszynie, Kwidzynie, Szamotułach, Cieszynie i Lubaniu.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA