REKLAMA
REKLAMA

Hurtownia napojów wynajmuje magazyn w Poznań Airport Logistics Centre

Autor: www.dlahandlu.pl 4 lutego 2015 12:55

Goodman buduje pierwszy magazyn o powierzchni 16 000 mkw. w nowym centrum logistycznym Poznań Airport Logistics Centre. Pierwszym najemcą, który wynajmie 4 500 mkw. w tym obiekcie jest hurtownia napojów CD Partner. Pozostałe 11 500 mkw. budowane jest spekulacyjnie. Przekazanie obiektu planowane jest na II kwartał 2015 r.

REKLAMA
CD Partner, pierwszy klient Goodman Poznań Airport Logistics Centre, wynajmie 4 200 mkw. powierzchni magazynowej oraz 300 mkw. powierzchni biurowej. Przeznaczeniem obiektu, w którym znajdzie się siedziba firmy, będzie magazynowanie i dystrybucja napojów. Goodman zapewni CD Partner dodatkowe miejsca parkingowe dla pracowników i klientów.

- Podpisanie umowy z CD Partner pozwoliło nam rozpocząć kolejną inwestycję na rynku poznańskim. Widzimy w tym regionie duży potencjał, dlatego też zdecydowaliśmy się na budowę pierwszego obiektu w Poznań Airport Logistics Centre. W połączeniu z inwestycjami spekulacyjnymi, które realizujemy w Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, nowy projekt w Poznaniu potwierdza podejście Goodman polegające na realizacji strategicznych inwestycji w kluczowych lokalizacjach w Europie Środkowo-Wschodniej - mówi Błażej Ciesielczak, Dyrektor Regionalny Goodman na Europę Środkowo-Wschodnią.

Firma "CD Partner" powstała w roku 1993. Od początku swej działalności zajmuje się hurtową sprzedażą piwa, wina, napojów i wód mineralnych.

Firma posiada oddziały w Sadach (centrala), Zielonej Górze, Lesznie i Inowrocławiu.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4233

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA