REKLAMA
REKLAMA

Immofinanz planuje kolejne parki handlowe Vivo i Stop.Shop

Property News 5 listopada 2015 21:19

Firma Immofinanz przymierza się do kolejnych inwestycji handlowych. W całym regionie mają powstawać projekty pod szyldem Vivo! i Stop.Shop.

REKLAMA

- Nasze plany zakładają dalszą ekspansję Vivo! jak również parków handlowych Stop.Shop., w Europie Środkowej i Wschodniej - powiedział Dietmar Reindl, dyrektor operacyjny Immofinanz.

- Z Vivo! stworzyliśmy na rynku markę detaliczną, której rozmiar i oferta są idealnie dopasowane dla miast średniej wielkości, z zasięgiem na poziomie co najmniej 200 tys. mieszkańców. W tego typu obiektach skupiamy się przede wszystkim na rozrywce i ofercie modowej, którą zapewniają kluczowi najemcy z tych branż - dodał.

Vivo! Stalowa Wola jest drugą tego typu inwestycją, po Pile. I etapie obejmuje łącznie 22,4 tys. mkw. powierzchni pod wynajem z 81 sklepami. Prace budowlane związane z drugim etapem projektu, dzięki któremu centrum zwiększy się o kolejne 10 tys. mkw., pod wynajem, zaplanowane są na rok 2016. Łączna wartość dwóch etapów stalowowolskiej inwestycji wyniesie przypuszczalnie ok. 44 mln euro.

Na portfel nieruchomości typu Stop.Shop należących do Immofinanz Group aktualnie składają się 53 parki handlowe w 7 krajach. W Polsce do tej pory zostały otwarte parki handlowe Stop.Shop w Legnicy, Mławie, Kętrzynie oraz Żarach. Na etapie realizacji jest projekt w Świnoujściu.

 Immofinanz posiada portfel o wartości około 6,6 mld euro, obejmujący ponad 440 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA