Immofinanz zainwestuje 34 mln euro w centrum handlowe VIVO! w Krośnie

Autor: krosnocity.pl 21 października 2016 10:30

W najbliższych tygodniach mają ruszyć prace budowlane przy centrum handlowym VIVO! przy ul. Bieszczadzkiej. Będzie to trzecie w Polsce centrum handlowe pod marką parasolową VIVO! - podaje portal krosnocity.pl.

VIVO! Krosno powstanie przy ulicy Bieszczadzkiej, na działce o łącznej powierzchni sześciu hektarów. Centrum handlowe będzie miało powierzchnię najmu ponad 21.000 m kw., a w jego skład wejdzie łącznie ok. 60 lokali usługowo-handlowych. Inwestycja w Krośnie będzie nie tylko trzecim obiektem handlowym pod marką VIVO! w Polsce, ale także łącznie jedenastym tego typu projektem na wszystkich rynkach kluczowych IMMOFINANZ. Harmonogram projektu zakłada otwarcie VIVO! Krosno w IV kwartale 2017 roku.

Wśród najemców, którzy zdecydowali się na otwarcie swoich sklepów w VIVO! Krosno, jest m.in. popularna marka odzieżowa H&M, która zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje na powierzchni 1.850 mkw., jak również międzynarodowa sieć specjalistycznych marketów elektronicznych, Media Markt, która wynajęła w krośnieńskim obiekcie 1.200 mkw. Co więcej, integralną częścią VIVO! Krosno będzie także czterosalowe kino sieci Helios z łącznie ponad 700 fotelami, które zajmie powierzchnię ok. 1.100 mkw.

Krośnieńska inwestycja, jest drugą, po VIVO! Stalowa Wola, realizowaną przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, tj. firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Łączne koszty krośnieńskiej inwestycji szacowane są na około 34 miliony euro, natomiast za prace budowlane przy tej realizacji odpowiedzialny będzie Hochtief.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11430

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane