REKLAMA
REKLAMA

INBAG w Szamotułach otwarty. Stokrotka najemcą spożywczym

Autor: dlahandlu.pl 28 kwietnia 2016 10:07

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, działający przez spółkę Real Estate Inwestorbp 26 kwietnia uruchomił park handlowy INBAG w Szamotułach.

REKLAMA

INBAG to kompaktowy projekt o powierzchni całkowitej liczącej 8 tyś. mkw. oraz 4,2 tyś. mkw. powierzchni najmu, zlokalizowany w centrum Szamotuł. Liczy 12 lokali handlowo-usługowych. Obok jest parking na 130 miejsc. Stopień komercjalizacji wynosi 98 procent. Wśród najemców znajdziemy market spożywczy Stokrotka, Martes Sport, Pepco, CCC, Neonet, drogeria Hebe, Diverse, księgarnia Matras, Świat Zabawek, Optyk, kiosk oraz lokal gastronomiczny.

INBAG powsta w miejscu dawnego dworca.

Generalnym wykonawcą jest firma AKS Budownictwo z Biskupca, a nad projektem architektonicznym czuwało warszawskie biuro projektowe Król – projektowanie architektoniczne.

O inwestorze: INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający poprzez spółkę Real Estate inwestorbp jest właścicielem 6 funkcjonujących obiektów handlowych, 7 kolejnych jest w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach, INBAG w Bartoszycach oraz CH Liwa w Kwidzynie. INBAP rozpoczął realizację kolejnych projektów w Cieszynie, Lubaniu, Bogatyni, Kraśniku i kolejnego obiektu w Białej Podlaskiej.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA