PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Ingenico z umową na dostawę terminali płatniczych do Biedronki

Autor: www.dlahandlu.pl 30 lipca 2014 09:11

Ingenico dostarczy do wszystkich sklepów sieci Biedronka urządzenia iPP350. Terminale wybrano jako część oferty Banku Pekao S.A., z którym sieć handlowa podpisała kontrakt na obsługę płatności bezgotówkowych.

Sieć Biedronka oferuje swoim klientom możliwość regulowania należności za pomocą kart płatniczych w większości swoich sklepów. Docelowo we wszystkich - ponad 2400 - placówkach Biedronka pojawią się terminale firmy Ingenico - iPP350. Są to urządzenia przystosowane do współpracy z systemami kasowymi, wyposażone w duży, kolorowy wyświetlacz i czytelną klawiaturę. Klienci mogą za ich pomocą płacić zarówno tradycyjnie - umieszczając kartę w terminalu - jak i zbliżeniowo. Kontrakt przewiduje również dostawy kolejnych urządzeń do nowopowstających sklepów sieci.

W sklepach należących do spółki Jeronimo Martins Polska urządzenia Ingenico będą zamontowane na specjalnych podstawkach ułatwiających operowanie kartą i wprowadzanie przez jej posiadacza kodu PIN. 
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • pay-square_pl 2014-08-28 15:59:09

    Ingenico serii 250 to najlepsze obecnie modele w Polsce.    PaySquare jako centrum rozliczeniowe ma w ofercie tylo Ingenico bo są najmniej zawodne i szybkie.    Dodatkowo w tym miesiącu są promocyjne ceny najmu na terminale Ingenico.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane