PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

INGLOT najemcą Gemini Park Bielsko-Biała

Autor: dlahandlu.pl 3 czerwca 2013 11:05

W rozbudowywanym CH Gemini Park Bielsko-Biała swój salon otworzy INGLOT, polska marka oferująca produkty do makijażu. Lokal zajmie powierzchnię 30 mkw.


- W ubiegłym roku wartość rynku kosmetycznego w Polsce osiągnęła blisko 20 mld zł, a w ciągu najbliższych lat wskaźnik ten z pewnością wzrośnie  - mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.
333 salony INGLOT znajdują się w 46 krajach na 6 kontynentach. Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował 45 tys. mkw., a grono najemców powiększy się o kolejne 70 lokali z branży modowej. Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Poszerzona zostanie również oferta usługowa.
W rozbudowanym obiekcie pojawią się wszystkie marki należące do grupy LPP: Reserved, Cropp, House, Sinsay i Mohito, zajmując łącznie 3,2 tys. mkw. Sklepy Reserved i Martes Sport powiększą swoją powierzchnię. Wśród najemców znajdą się także między innymi: brandy należące do grupy INDITEX, tj. Bershka i Stradivarius, restauracja Pizza Dominium, SUSHI, lodziarnia Grycan, cukiernia Sowa oraz RTV Euro AGD.
Za wynajem Gemini Park Bielsko Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka jest jednocześnie zarządcą Centrum.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11444

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane