REKLAMA
REKLAMA

InPost wprowadza usługę płatności za zakupy internetowe

Autor: dlahandlu.pl 19 sierpnia 2013 13:13

InPost Finanse we współpracy z firmą Sofort wprowadza usługę InPay24, za pomocą której klient sklepu internetowego może dokonać płatności z własnego konta bankowości internetowej.

REKLAMA
Jak podaje InPost, InPay24 oferuje najniższą prowizję na rynku w wysokości 1 proc. wartości transakcji, podczas gdy średnia wartość na rynku wynosi 2 proc. 
Za pomocą InPay24 klient dokonuje płatności z własnego konta bankowości internetowej, a sprzedawca dostaje natychmiastowe potwierdzenie w czasie rzeczywistym, bezpośrednio po zawarciu transakcji. Potwierdzenie wiąże się z automatyczną realizacją zlecenia. Dzieje się tak z uwagi na gwarancję otrzymania środków, jaką udziela InPost Finanse internetowym detalistom.
Dzięki takiemu rozwiązaniu właściciel e-sklepu nie musi obawiać się, że z jakiś przyczyn pieniądze ze sprzedaży produktu nie trafią na jego konto. W przypadku jakichkolwiek problemów z realizacją płatności, InPost Finanse zobowiązuje się na przekazanie własnych środków i samodzielnego odzyskiwania zobowiązania od klienta. Opłata za korzystanie z InPay24 to zaledwie 1 proc. wartości transakcji.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA