InPost z partnerem handlowym dla sieci paczkomatów z żywnością

www.portalspozywczy.pl 11 czerwca 2015 10:37

Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl poinformował serwis portalspozywczy.pl, że firma ma już partnera, z którym będzie rozwijać projekt paczkomatów przystosowanych do sprzedaży żywności, czyli tzw. lodówkomatów.

Prezes spółki nie chciał jednak zdradzić nazwy partnera detalicznego, z którym realizowany będzie projekt. Zapewnił natomiast, że projekt ruszy najpóźniej pod koniec bieżącego roku.

W e-projekt spożywczy Rafała Brzoski zaangażowany zostanie partner technologiczny i detaliczny oraz duży gracz z branży e-commerce. Jak będzie to wyglądąć? Wybrana sieć handlowa zapewni dostawy określonej gamy produktów żywnościowych, które będzie można zamawiać za pośrednictwem e-platformy sprzedażowej (można domniemywać, że będzie to Allegro, lecz nie są to potwierdzone informacje), a także firmy logistycznej, która dostarczy zamówione produkty do punktu odbioru, czyli lodówkomatu należącego do Integer.pl.

Paczkomaty spożywcze umożliwią klientom odbiór zakupów w urządzeniu, które jest czynne 24h na dobę, siedem dni tygodniu. - Rozwiązanie, które zaproponujemy, nie funkcjonuje nigdzie na świecie, a umożliwi klientom masowe korzystanie z wygodnej opcji odbioru zakupów – mówił kilkanaście tygodni temu serwisowi portalspozywczy.pl Rafał Brzoska.

Jak dodaje, Grupa Integer.pl jak dotąd wyprodukowała 5,5 tys. paczkomatów, a za kilka lat ma ich być 12-16 tys. "W pewnej perspektywie czasowej" będzie można zainstalować w nich urządzenia do przechowywania żywności.

  • sixxn 2015-07-22 08:13:46

    Innowacyjne działania widzę idą w dobrym kierunku :) aż trochę szkoda, że nie mogę aktywnie w nich uczestniczyć ("lodówkomat" już od kilku lat był jedynym z moich wyobrażeń)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4161

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane