REKLAMA
REKLAMA

Inspektorzy nadzoru budowlanego skontrolują Galerię Dębicką

Autor: mojemiasto.eu 23 sierpnia 2012 20:03

Rozpoczęła się kontrola w Galerii Dębickiej. Zdaniem przedstawicieli miasta jeden z budynków na terenie kompleksu powstał niezgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego - donosi mojemiasto.eu.

REKLAMA


W budynku obecnie znajduje się sklep sprzedający artykuły RTV i AGD oraz firma ubezpieczeniowa. Skontrolowany będzie także parking. Zdaniem władz miasta na tym terenie mogły powstać wyłącznie obiekty przeznaczone pod usługi sportowe.
Zdaniem burmistrza Dębicy galeria miała spełniać funkcje usługowo-rekreacyjno-sportowo-handlowe. W jego opinii obecnie działa tylko jeden - handlowy. Z tego powodu Galerię skontrolować mają inspektorzy Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy znane będą wyniki kontroli. Inspektor nie chce póki co wypowiadać się na temat obiektu. Według informacji portalu Moje Miasto Dębica przedstawiciele Galerii są spokojni o wyniki kontroli.

Według administratora obiektu Galeria powstała zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nigdy wcześniej nie otrzymała żadnych informacji o funkcjonowaniu obiektu niezgodnie z obowiązującym planem.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA