REKLAMA
REKLAMA

Interbud Lublin zawiesił ofertę publiczną akcji

Autor: PAP 8 lipca 2010 15:43

Firma budowlano-deweloperska Interbud Lublin zdecydowała o zawieszeniu emisji publicznej, poinformowała spółka w aneksie do prospektu. Jako przyczynę podano niesprzyjające warunki rynkowe.

REKLAMA

"Zarząd emitenta z uwagi na niesprzyjające warunki rynkowe podjął w dniu 7 lipca 2010 roku uchwałę o zawieszeniu oferty akcji serii E, ze względu na podwyższone ryzyko inwestycyjne dla nabywców akcji serii E" - czytamy w komunikacie.

Parkiet.com informuje, powołując się na Tomasza Grodzkiego, wiceprezesa i dyrektora finansowego Interbudu-Lublin, że spółka chce wrócić do oferty we wrześniu.
Cena emisyjna akcji Interbudu Lublin została wcześniej ustalona na 15 zł, czyli na dolnej granicy przedziału cenowego (15,00-17,50 zł). Środki z IPO firma chciałaby przeznaczyć na realizację nowych projektów budowlanych i deweloperskich, w tym centrum handlowego.

  • jj 2010-07-19 12:51:32

    Hmmmm jak dla mnie to ta firma na GPW to pomylka, nikt z Lublina za grosz ich akcji nie wezmie, Interbud slynie z tego ze jak ma okazje nie zaplacic to nie zaplaci, w okolicy 300 km od Lublina nikt z nimi nie chce pracowac.... dlatego na osiedlu na lubelskim Botaniku jako podwykonawcy pracuja turcy...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12133

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA