REKLAMA
REKLAMA

Intermarche chce wejść do Warszawy, zachęca potencjalnych franczyzobiorców

Autor: dlahandlu.pl 20 kwietnia 2011 09:58

Grupa Muszkieterów organizuje specjalne spotkanie informacyjne dla potencjalnych franczyzobiorców, którzy chcą zainwestować w sklepy sieci w Warszawie i okolicach. Inwestycja w supermarket Intermarché i Bricomarché wymaga 500 tys. zł wkładu własnego

REKLAMA

Na uzyskanie pozostałej części kwoty, Muszkieterowie udzielają poręczenia w banku. Wkład inwestycyjny nie jest opłatą licencyjną na rzecz centrali, tylko wkładem do własnej spółki, która będzie zarządzać supermarketem. Po dwóch latach działalności franczyzobiorca może zostać udziałowcem spółki cywilnej Muszkieterów, która kieruje międzynarodową siecią sklepów i zyskuje prawo do otwarcia kolejnego sklepu.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 185 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów licząca obecnie 163 supermarkety Intermarché oraz 75 sklepów Bricomarché jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce. W 2010 r. jej obroty przekroczyły 3,6 mld zł.

  • atos 2011-04-20 16:42:38

    a jutro do Moskwy

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA