REKLAMA
REKLAMA

Intermarche Express ruszy w Polsce w 2013 r.

www.portalspozywczy.pl 6 czerwca 2012 09:10

Intermarche Express ruszy w Polsce w 2013 r.

Grupa Muszkieterów chce w 2013 roku rozpocząć w Polsce testy konceptu Intermarche Express przeznaczonego dla dużych miast. Format Express jest już rozwijany we Francji gdzie działa 27 takich sklepów.

REKLAMA

- Koncept mamy, musimy go jedynie dostosować do specyfiki polskiego rynku. Obecnie szukamy odpowiedniej lokalizacji pod pierwszy sklep, która musi być doskonale wybrana, ponieważ nie chcemy 'spalić' tematu. Sukces tego konceptu zależy właśnie od najlepszych lokalizacji, w których miałby się pojawić. Myślę, że pierwszy sklep w formacie Express może ruszyć w Polsce w przyszłym roku - mówi Marek Feruga, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

Placówki Intermarche Express o powierzchni 700 mkw., zlokalizowane w centrach dużych metropolii, będą w całości samoobsługowe, a ich oferta obejmie produkty praktyczne (gotowe do spożycia czy do podgrzania) oraz produkty kupowane dla przyjemności (mini snack-bar). Ze względu na lokalizację sklepy otwarte będą dłużej niż zwykle, a klientom oferowane będą usługi takie jak szybkie kasy i dostawa do domu.

 

 

Czytaj: portalspozywczy.pl

  • szpada 2012-06-06 16:00:46

    bery i bojki slaskie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA