PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Intermarche organizuje Tydzień Polski w 97 supermarketach we Francji

Autor: dlahandlu.pl 24 listopada 2014 12:24

Sieć Intermarché będzie promować polskie produkty w 97 supermarketach w północnej Francji. W ofercie tych placówek znajdzie się ponad 20 wyrobów pochodzących znad Wisły. Tydzień Polski trwać będzie od 2 do 7 grudnia.

W regionie Nord-Pas-de-Calais w ofercie supermarketów znajdzie się łącznie 26 produktów z Polski, a wśród nich 9 związanych ze Świętami Bożego Narodzenia: pierogi z mięsem, kluski na parze, ogórki kiszone, kapusta kiszona zasmażana, śledzie panierowane, rolmopsy, chrzan biały, chrzan na żurawinie oraz masa makowa. Dostępne będzie także piwo Lech i Żywiec oraz wódka Sobieski.

 

Inicjatywa będzie wsparta działaniami marketingowymi, w tym wkładką do gazetki Intermarché. W perspektywie celem jest stworzenie w 2015 r. stałej gamy polskich produktów w północnym regionie Francji.

- Mamy nadzieję, że inicjatywa obejmie w przyszłości kolejne regiony Francji - zaznacza Eliza Orepiuk-Szymura, kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Francuski region Pas-de-Calais jest zamieszkany przez liczną Polonię. Według statystyk obecnie ponad 500 000 mieszkańców tego regionu ma polskie korzenie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • hehehe 2014-11-24 15:04:52

    caly francuski szajs w Polsce , polskie ogorki i wodka we Francji...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11396

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane