REKLAMA
REKLAMA

Intermarche otworzyło sklep w Słupcy, to 149 placówka sieci w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 24 sierpnia 2010 10:25

19 sierpnia w Słupcy, w województwie wielkopolskim, otwarty został supermarket Intermarché pod szyldem Super. Jest to 149 sklep sieci w Polsce.

REKLAMA

Sklep w Słupcy zbudowany został według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ujednoliconą ekspozycję produktów. Nowy Intermarché liczy 1000 mkw. powierzchni sprzedaży.

Placówka oferuje mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Uruchomiona została również wędzarnia, dzięki czemu klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu, według polskich receptur i bez użycia konserwantów. Intermarché oferuje również szeroką gamę produktów marki własnej.
Do dyspozycji klientów jest darmowy parking, który może pomieścić 55 samochodów osobowych. W nowym sklepie zatrudnienie znalazło 50 osób. Na terenie sklepu znajduje się 7 kas.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 170 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów licząca obecnie 149 supermarketów Intermarché oraz 71 sklepów Bricomarché jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce. W 2009 r. jej obroty przekroczyły 3,27 mld zł. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. Plany strategiczne Grupy zakładają ekspansję sieci głównie w małych i średnich miejscowościach, o wielkości do 70 000 mieszkańców.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA