Intermarche uruchomiło w połowie grudnia 4. supermarkety

Autor: dlahandlu.pl 18 grudnia 2010 09:23

Intermarche uruchomiło w połowie grudnia 4. supermarkety

Grupa Muszkieterów otworzyła kolejne 4 supermarkety, w tym pod 3 szyldem Intermarché Super i 1 nowy sklep typu 'dom i ogród' Bricomarché. Tym samym do Grupy Muszkieterów w Polsce należą już 223 supermarkety Intermarché i Bricomarché.


Cztery nowe sklepy Intermarché zostały otwarte 16 grudnia w Chojnowie (woj. dolnośląskie), Kwidzynie (woj. pomorskie) i Zbąszyniu (woj. wielkopolskie). Supermarket Bricomarché otwarto 11 grudnia w Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie).
Wszystkie sklepy zostały zbudowane według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ujednoliconą ekspozycję produktów. Nowe placówki dysponują powierzchniami sprzedaży od 943 do 1350 mkw. W każdym z nich zatrudnionych jest około 50 osób. W zależności od powierzchni, sklepy mają 5 lub 6 kas. Obok każdego z nich znajduje się parking, na prawie 100 samochodów.
 Otwarciu nowych sklepów towarzyszyły liczne promocje, o których klienci dowiedzieli się z gazetek handlowych oraz billboardów.

Intermarché specjalizuje się w oferowaniu mięsa pochodzącego z własnego rozbioru oraz pieczywa z własnego wypieku. We wszystkich sklepach znajduje się również wędzarnia. Oferta produktów marek własnych obejmuje produkty ekonomiczne jak i artykuły ze średniego segmentu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,98

  • Śr

    3,56

  • Min

    2,38

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11439

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane