REKLAMA
REKLAMA

Intermarche wdraża format Le Drive, w ofercie produkty świeże i alkohol

Autor: dlahandlu.pl 18 marca 2015 12:38

Intermarche wdraża format Le Drive, w ofercie produkty świeże i alkohol

Intermarche rozpoczyna testy modelu Drive. Test rozpocznie się w drugiej połowie maja w Poznaniu przy supermarkecie Intermarche.

REKLAMA

Do dyspozycji klientów będą przygotowane dwa stanowiska. Klient będzie miał możliwość zamówienia towaru przez internet (drive.intermarche.pl) oraz odbioru zapakowanych produktów we wskazanej placówce Intermarche, bez wysiadania z samochodu na zewnątrz sklepu (format Drive Light) bądż we wskaznym  punkcie w sklepie (format Accueil). Obsługa  w formacie Drive Light ma skrócić czas odbioru dokonanych przez internet zakupów, zapłacenia za nie i odjechania spod sklepu do 4 minut.                

Gama Le Drive liczyc będzie ok. 7 tys. referencji oferowanych w cenach sklepów stacjonarnych (głównie produkty świeże na które sieć stawia, ale  także alkohol, produkty suche, napoje,  art, pierwszej potrzeby). Docelowo asortyment e-sklepu ma być stopniowo  zwiększany 

Do końca roku test zostanie przeprowadzony łącznie w pięciu placówkach handlowych (w tym w Śremie,  Środzie Wlkp., Świdnicy i  Lubaniu).

Władze  Intermarche uważają, że nie wolno zlekceważyć trendów, z których wynika, że  klienci chcą robić zakupy w sposób komfortowy, oszczędzając cza, czyli online. Dodatkowo atrakcyjny jest  wzrost wartości koszyka zakupowego klienta internetowego (80-140 zł).

Docelowo ta sama platforma  internetowa ma też obsługiwać  e-sklep szyldu Bricomarche, gdy ten powstanie, tak by klient nie musiał opuszczać sklepu z asortymentem spożywczym, by zrobić zakupy z kategorii wyposażenia wnętrz i odwrotnie.

W 2014 roku Grupa Muszkieterów pozyskała  do współpracy 63 nowych franczyzobiorców i jest ich obecnie 267 i zatrudniła 1250 nowych pracowników.

  • anii13 2015-06-28 09:02:45

    drive.intermarche.pl nie działa :(

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA