REKLAMA
REKLAMA

Intermarche z 60. stacją paliw

Autor: dlahandlu.pl 27 kwietnia 2016 13:51

Sieć supermarketów Intermarché otworzyła 25 kwietnia 2016 roku kolejną stację paliw. 60 obiekt tej sieci uruchomiono w Bukownie (woj. małopolskie).

REKLAMA

Stacja paliw Intermarché w Bukownie działa przy supermarkecie Intermarche i zlokalizowana jest przy ul. Szkolnej 2. Jest to druga otwarta w tym roku przez sieć, stacja benzynowa w Polsce.

W 2015 roku Intermarche przybyło 8 stacji palwi, a w 2016 roku ma przybyć 7, tak aby 2016 rok firma zamknęła z 65 placówkami.

Stacja ma cztery stanowiska. Przy stacji Intermarché w Bukownie działa ponadto sklepik, o powierzchni 56 m2, oferujący klientom blisko 1000 produktów, w tym artykuły spożywcze i przemysłowe, papierosy, alkohol oraz akcesoria motoryzacyjne. Klienci znajdą tam również kącik bistro z kawą oraz ofertą dań na szybko.

Sieć ma w założeniu stałe zwiększanie liczby swoich obiektów, tak aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, tam gdzie jest to możliwe. 

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 350 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii. 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA