REKLAMA
REKLAMA

Inwestor Galerii Narew zmienia konstrukcję obiektu

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 16 lutego 2012 15:14

Pod koniec stycznia 2012 roku Galeria Narew w Łomży otrzymała pozwolenie na zmianę konstrukcji obiektu z piętrowego na parterowy. Wprowadzone zmiany nie wpłyną w znaczący sposób na wielkość powierzchni najmu ani na proces komercjalizacji. Podobnie jak w pierwotnych założeniach powierzchnia GLA Galerii będzie wynosiła ponad 40 tysięcy mkw.

REKLAMA

Zgodnie z wydanym przez Prezydenta Miasta Łomża pozwoleniem Galeria Narew powstanie jako obiekt parterowy. Zmieni się powierzchnia całkowita obiektu, ponieważ na jej wielkość nie będą już wpływać czynniki takie jak górne korytarze czy schody. Inwestor informuje natomiast, że zmiana konstrukcji obiektu nie będzie miała wpływu na wielkość powierzchni najmu.

- Wprowadzona przez nas zmiana nie będzie prowadzić do zmniejszenia liczby najemców.  W pierwotnych założeniach market budowlany Castorama miał się znaleźć wewnątrz Galerii.  Po wielokrotnych konsultacjach z ekspertami, firmą DTZ, architektami oraz naszymi najemcami postanowiliśmy, że market budowlany powstanie na zewnątrz obiektu, co usprawni funkcjonowanie Galerii, a powierzchnię, którą miał zajmować wewnątrz budynku, przeznaczymy dla najemców z branży modowej, usługowej, rekreacyjnej i gastronomicznej. - mówi Henryk Rytwiński, Leasing&Development Director.

Galeria Narew w Łomży to centrum o zasięgu regio.nalnym, które powstaje na terenie o powierzchni 110 000 mkw, z czego połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów (między innymi: Real, Castorama, H&M), restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere). Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów oddanych zostanie ok. 1500 miejsc parkingowych.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA