Inwestor wybrał zarządcę dla Agory Bytom

Autor: dlahandlu.pl 3 sierpnia 2010 15:50

Spółka Braaten+Pedersen Plus Partners nawiązała współpracę z firmą Euro Mall Centre Management Poland, która działa na polskim rynku od 2006 roku świadcząc usługi związane z nieruchomościami dla centrów handlowych, hal fabrycznych i budynków użyteczności mieszanej.

Zakres działania zarządcy w Agorze będzie obejmował zarządzanie budynkiem, a więc dbałość o instalacje, czystość, dobry stan techniczny całości obiektu i jego ochronę. Prócz tego zarząd obejmuje kontrolę finansów Agory Bytom oraz prowadzeniem wszelkich spraw urzędowych. Niezwykle ważnym aspektem zarządzania centrum handlowym jest współpraca z najemcami i związane z tym działania marketingowe, którymi również zajmie się EMCM.

Umowa z Agorą jest już trzecią podpisaną w tym roku przez EMCM. Dwie poprzednie to umowy o administrowaniu finansami dwóch centrów handlowych Plaza w Suwałkach i Zgorzelcu.

- W sumie w swoim portfolio EMCM Poland posiada 9 nieruchomości z czego 7 z nich to obiekty handlowe. - podsumowuje Agnieszka Zdunicz-Skośkiewicz, Country Director EMCM Poland. EMCM zarządza min. centrum handlowym Plejada w Sosnowcu, galerią Sandecja w Nowym Sączu i Tarnowią w Tarnowie.

Uroczyste otwarcie galerii Agora Bytom odbędzie się w listopadzie 2010 r.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12469

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane