REKLAMA
REKLAMA

Inwestorzy pawilonu handlowego w Brodach nie chcą zagranicznych operatorów spożywczych

Autor: Gazeta Wyborcza 23 marca 2014 17:06

W Brodach koło Starachowic rozpoczęła się budowa dużego obiektu handlowo-usługowego. Jak informuje urząd gminy, inwestorzy popierają polski kapitał, dlatego nie będzie tam niemieckiego Lidla ani portugalskiej Biedronki - podaje lokalna "Gazeta Wyborcza".

REKLAMA
Galeria handlowa powstaje u zbiegu ulic Kościelnej i Starachowickiej. Będzie tam duży sklep ogólnospożywczy o powierzchni 250 m kw. Obecnie trwają negocjacje z sieciami handlowymi: Groszek, Lewiatan, Delikatesy Centrum i Fresz.
Oprócz tego w pasażu powstaną trzy lokale do wynajęcia - po 40 m kw. każdy. Będzie to miejsce na drobne usługi, być może powstanie tam pizzeria. Przy pasażu będzie ogólnodostępny plac zabaw, tereny zielone i parking na 19 miejsc.
  • Mirek 2014-03-23 17:44:05

    Ale bzdura Groszek, Lewiatan, polskim kapitałem?! Właścicielem marki Groszek jest Tradis, spółka wchodząca w skład Grupy Eurocash. Największy pakiet akcji (44%) przedsiębiorstwa znajduje się w posiadaniu Portugalczyka Luisa Amarala. Nie kłamcie ludzi bo to nie ładnie. Tak traktujecie swoich przyszłych konsumentów?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12382

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA