REKLAMA
REKLAMA

Izba Gospodarki Elektronicznej z nowymi firmami członkowskimi

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2016 09:27

Kolejne podmioty z rynku gospodarki cyfrowej dołączyły do Izby Gospodarki Elektronicznej. W gronie firm zrzeszonych powitano LokalneOgniwo oraz GetResponse.

REKLAMA

LokalneOgniwo Sp. z o.o. to startup, który powstał w wyniku wspólnej inicjatywy osób dysponujących wieloletnim doświadczeniem i potencjałem związanym ze świadczeniem usług opartych na wiedzy i bliskiej współpracy z samorządami lokalnymi. Swoją pozycję na ryku firma zamierza budować poprzez umiejętne rozwijanie relacji na poziomie lokalnym i tworzenie aktywnej platformy współpracy z zastosowaniem najnowszych narzędzi i technologii związanych z rozwojem gospodarki cyfrowej.

GetResponse to kompleksowe narzędzie do online marketingu. Oferuje rozwiązania niezbędne do prowadzenia efektywnych kampanii email marketingowych z wykorzystaniem marketing automation, m.in. newslettery, autorespondery, wideo emaile, integracje z social media, landing pages oraz webinary. Platforma GetResponse jest dostępna w 21 językach i obecnie korzysta z niej ponad 350 000 klientów na całym świecie.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13230

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA