REKLAMA
REKLAMA

Jagiełło Chmielak wchodzi na rynek

Autor: pr 7 sierpnia 2015 11:41

Regionalny Browar Jagiełło wypuszcza na rynek kolejną nowość. Tym razem jest to piwo Jagiełło Chmielak, które przypadnie do gustu miłośnikom goryczkowego smaku. Oficjalna premiera piwa odbędzie się na Chmielakach Krasnostawskich. Na tę okazję browar przygotował też limitowaną wersję tego trunku. Jest to Jagiełło Chmielak niepasteryzowany.

REKLAMA

Jagiełło Chmielak to piwo jasne, o podwyższonej zawartości chmielu,  które zawiera 11  proc. ekstraktu oraz 4,6 proc. alkoholu. Do warzenia użyto jedynie lubelskich chmieli: goryczkowego Marynka oraz aromatycznego Sybilla. Dzięki temu piwo wyróżnia się intensywnym smakiem.

- Chcemy sprostać wymaganiom naszych konsumentów, dlatego staramy się, aby nasza oferta była bardzo różnorodna. Jagiełło Chmielak na pewno przypadnie do gustu miłośnikom goryczkowych piw. Jestem przekonany, że szybko znajdzie swoich zwolenników - mówi Lucjan Jagiełło, założyciel Browaru Jagiełło.

Etykieta Chmielaka jest wyraziście zielona i widać na niej tradycyjny zbiór chmielu. Piwo dostępne jest w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,5 l.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA