REKLAMA
REKLAMA

Japońskie smaki - nowości marki OYAKATA

Autor: pr 20 czerwca 2016 14:48

Japońskie smaki - nowości marki OYAKATA Fot. mat.pras.

Nowe produkty marki OYAKATA to tradycyjne japońskie zupy z makaronem typu Ramen oraz dania z makaronem w kubku w stylu japońskiego dania Yakisoba.

REKLAMA

Powiązane tematy:

Inspirowane japońską kulturą konsumpcji zupy ramen marki OYAKATA dostępne są w torebkach i oferowane w dwóch najbardziej popularnych japońskich smakach: Kurczak oraz Miso. Dają one nieograniczone możliwości inspirowania się japońską kuchnią w przygotowywaniu własnych wersji zup poprzez dodanie indywidualnych składników: warzyw, krewetek, kiełków soi i kawałków mięsa np. kurczaka itp.

Dania marki Oyakata oferowane są w trzech najpopularniejszych japońskich smakach: Japoński Klasyczny, Japoński Kurczak Teriyaki, Japońska Wołowina smak Wasabi. Warto podkreślić, że dania w kubkach OYAKATA wyposażone zostały w saszetkę z płynnym sosem, który zapewnia znacznie lepszą teksturę makaronu oraz wyrazisty aromat przypraw i ziół . Dania są wzbogacane w kawałki warzyw i mięsa. Produkty oferowane są w wygodnym kubku z wieczkiem do odlewania wody (jest to specjalna metoda przygotowania produktu). Opakowania OYAKATA wizerunkowo silnie nawiązują do kuchni i kultury japońskiej.

Zupy Oyakata cena: ok 2,20 zł
Dania Oyakata cena: ok 4 zł


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA