REKLAMA
REKLAMA

Jerzy Mazgaj odwołany z funkcji prezesa Almy, przechodzi do rady nadzorczej

Autor: dlahandlu.pl 15 listopada 2016 16:18

Jerzy Mazgaj odwołany z funkcji prezesa Almy, przechodzi do rady nadzorczej Na zdj. Jerzy Mazgaj

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki Alma Market S.A. w dniu 15 listopada 2016 roku uchwaliło zmiany w składzie zarządu spółki oraz rady nadzorczej spółki. Zmiany polegają na odwołaniu Jerzego Mazgaja ze składu zarządu i powołaniu w jego miejsce Rafała Dyląga (prezes zarządu), a także odwołaniu ze składu rady nadzorczej Władysława Kardasińskiego i powołaniu w to miejsce Jerzego Mazgaja.

REKLAMA

Rafał Dyląg ukończył Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie. Pełnił funkcję prezesa zarządu w spółkach: Apreo Fresh, Equus Fresh, Equus S.A., Equus. W latach 2005-2008 był członkiem zarządu Związku Prywatnych Przetwórców Mleka.
Pracował też w branży transportowo-spedycyjnej. Ma doświadczony w zakresie zarządzania zespołami pracowników, wdrażania systemów motywacyjnych
oraz outsourcingu.

Jerzy Mazgaj to główny akcjonariusz spółki. Studiował germanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od maja 1999 roku pełni funkcję prezesa zarządu ALMA MARKET SA. Pełni również funkcje w spółkach zależnych od ALMA Market SA: w Krakchemia SA, - jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej, w ALMA Development Sp. z o.o., Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska Sp. z o.o., AM1 Sp. z o.o. i AM 2 Sp. z o.o. - jest prezesem zarządu. Od 2 lipca 2008 r. pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej Vistula Group SA.
Jerzy Mazgaj jest także głównym udziałowcem spółki Premium Cigars Sp. z o.o. będącej wyłącznym przedstawicielem wszystkich marek cygar kubańskich w Polsce.
Jest członkiem: Rotary Club, Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, Izby Przemysłowo – Handlowej w Krakowie, Stowarzyszenia Przedsiębiorców Miasta Krakowa oraz Polskiego Klubu Koneserów.

Do Almy należy obecnie 16 sklepów. Sieć zamknęła w tym roku 34 sklepy w tym franczyzową Almę Smart w Bochni. W Warszawie sieć ma już tylko 3 obiekty w Europleksie, Promenadzie i Klifie, zaś we Wrocławiu 1 w DH Renoma. Do 3 spadła też liczba sklepów w Trójmieście, 1 w Sopocie i 2 w Gdynii w Klifie i przy ul. Redłowskiej. Sieć zniknęła też z Poznania ze Starego Browaru.

  • Tedex 2016-11-29 09:50:56

    Dzięki takiemu zabiegowi będzie mógł uciec do Maroko :) Sędzia komisarz może nałożyć pewne obowiązki na zarząd- ujawnienie informacji, wskazanie majątku. Czy też zakaz opuszczania grając RP. Jako członek Rady będzie nie będzie miał tych obowiazkow:)

  • b prac. marketu 2016-11-19 15:54:11

    Karuzela stanowisk nie sprawdził sie jako Prezes to na ciepłe st. do Rady. Dobra zmiana pogratulować

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12538

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA