Jest plan podziału funduszy masy upadłościowej galerii To-Tu-Rzyn

Autor: dlahandlu.pl 23 sierpnia 2016 13:10

W ramach postępowania upadłościowego syndyk sporządził częściowy plan podziału funduszów masy upadłości Centrum Usługowo-Handlowego "TO-TU" - RZYN spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Szczecinie, w upadłości likwidacyjnej.

Sędzia komisarz ogłosił, iż częściowy plan podziału można przeglądać w sekretariacie Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie, XII Wydziału Gospodarczego, ul. Narutowicza 19, pokój 110 oraz poucza o prawie złożenia do sędziego komisarza zarzutów, co do częściowego planu podziału w terminie dwóch tygodni od daty ukazania się obwieszczenia w dzienniku Gazeta Wyborcza - wydaniu lokalnym i ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

W 2009 roku spółka To Tu-Rzyn, która zrzeszała kupców, prowadzących swoje interesy w 230 punktach handlowych znajdujących się na targowisku położonym za galerią Turzyn planowała budowę centrum handlowo-usługowego przy ul. Bohaterów Warszawy w Szczecinie.

 

  • ;-) 2016-08-23 18:40:39

    Tak się kończy jak Janusze biznesu biorą się za biznes, mysleli ze to badziewie co mieli wczesniej beda sprzedawac 3 razy drozej w komfortowych warunkach, a wystarczyło zrobic remont i zadaszenie jak na mannhatanie ,co za amatorzy,zero planowania

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane