PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Jest porozumienie w sprawie budowy stołecznego Sezamu

Autor: dlahandlu.pl/pr 27 grudnia 2010 12:31

Zarząd BBI Development NFI S.A. poinformował o zawarciu porozumienie pomiędzy spółką Nowy Sezam, a Miastem Stołecznym Warszawą przy udziale Spółki Metro Warszawskie oraz Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie.

Porozumienie zostało zawarte w związku z planowaną przez Nowy Sezam budową nowego budynku wielofunkcyjnego składającego się z funkcji biurowej i domu towarowego o funkcji usługowo-handlowej wraz z infrastrukturą i wjazdami oraz przebudową istniejących części podziemnych na działce położonej przy ul. Marszałkowskiej 126/134 w Warszawie oraz budowy wyjścia ze stacji metra "Świętokrzyska".

Nowy Sezam zobowiązuje się do zawarcia z Miastem odpłatnej terminowej umowy dzierżawy części nieruchomości o powierzchni 286 mkw., celem umożliwienia Miastu i Metru budowy wyjścia ze stacji metra "Świętokrzyska", położonej w zakresie centralnego odcinka planowanej II linii metra.

Miasto zobowiązało się do ustanowienia na rzecz Nowego Sezamu służebności gruntowej, polegającej na prawie do nadwieszenia od kondygnacji +1 do kondygnacji +3 projektowanego budynku wielofunkcyjnego, nad drogą publiczną - wschodnią częścią ulicy Marszałkowskiej.

Umowa zostanie zawarta najpóźniej w terminie 14 dni od dnia, w którym decyzja o pozwoleniu na budowę wyjścia ze stacji metra stanie się ostateczna do dnia 31.12.2013 r. z możliwością jej przedłużenia.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11444

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane