REKLAMA
REKLAMA

Jest pozwolenie na budowę centrum Arabella w Ciechanowie

Autor: propertynews.pl 30 sierpnia 2011 10:11

Firma Vertano Real Estate Sp. z o.o. wraz z niemieckim funduszem Elbfonds otrzymała prawomocne, ostateczne pozwolenie na budowę Centrum Handlowego Arabella w Ciechanowie.

REKLAMA

Zgodnie z przewidywaniami inwestorów, prace przy realizacji obiektu rozpoczną się we wrześniu 2011 roku. Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwsze półrocze 2012 roku.

Jak informuje Vertano, grono najemców zainteresowanych wynajmem powierzchni w Centrum Handlowym Arabella w Ciechanowie ciągle rośnie. Wśród najemców są już firmy RTV EURO AGD, która wynajmie 800 mkw. oraz JYSK, który otworzy sklep na 1100 mkw.

Centrum powstanie przy ulicy Pułtuskiej w Ciechanowie. Powierzchnia handlowa obiektu wyniesie 15,5 tysiąca metrów kwadratowych. Arabella, obok supermarketu Intermarche i marketu budowlanego Bricomarche, będzie kusiła klientów szeroką ofertą znanych marek, na którą złożą się wielkopowierzchniowe sklepy z odzieżą i obuwiem, liczne punkty handlowo-usługowe, czy też market elektroniczny. Vertano i Elbfonds przewidzieli również parking, na którym zaparkuje ponad 500 samochodów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA