REKLAMA
REKLAMA

Jest pozwolenie na budowę Tesco w Kolbuszowej

Autor: Gazeta Wyborcza Rzeszów 5 września 2011 19:06

Firma Tankpol może rozpocząć budowę hipermarketu Tesco i dużego marketu AGD w Kolbuszowej. Na nic się zdały protesty miejscowych kupców i miłośników storczyków - podaje rzeszowskie wydanie "Gazety Wyborczej".

REKLAMA
Tesco o powierzchni blisko 1,5 tys. m kw. powstanie na działce przy ul. Tarnobrzeskiej. Obok Tesco ma powstać także m.in. market AGD o powierzchni ok. 1,5tys. m kw. Inwestor już zaczął wycinkę drzew na działce.

Budowa tak dużego kompleksu handlowego w dziewięciotysięcznej Kolbuszowej wywołała ostry sprzeciw miejscowych przedsiębiorców. Uważają, że jeśli taki sklep powstanie, padną mniejsze sklepy, a tym, które pozostaną, obroty zmniejszą się o 20-30 proc. Twierdzą, że pracę straci wiele osób. Przytaczają także inne argumenty przeciwko budowie. Tesco powstanie na działce między ul. Tarnobrzeską a rzeką Nil, a to teren zalewowy.

  • Kubis 2011-11-21 22:46:32

    Jedynymi przeciwnikami są gnoje co handlują sprowadzaną starą kiełbasą. Zwykły człowiek odetnie od drożyzny jaką oferują miejscowi. Może trzeba będzie mniej jeździć do Rzeszowa. Takie tesco to pewnie będzie ze 150 osób potrzebować do roboty.

  • rek20 2011-10-18 11:57:45

    no w końcu coś normalnego

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA