REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Jest szansa na uratowanie Feminy - miasto włącza się do sporu

Autor: gazeta.pl 29 lipca 2014 10:49

Prezydent Warszawy poinformowała, że urzędnicy rozpoczęli rozmowy z właścicielem sieci Biedronka w sprawie kina Femina - podaje gazeta.pl

REKLAMA

Do tej pory urzędnicy ratusza raczej stali na stanowisku, że nie są stroną sporu między prywatnym właścicielem kamienicy, a najemcami, i że właściciel może wynająć budynek komu chce. W obronie kina Femina, gdzie teraz ma powstać dyskont Biedronka, występowali aktywiści.

Biuro prasowe firmy Jeronimo Martins, które prowadzi Biedronki, przypomina, że wcześniej przygotowało propozycję, by w części budynku, niezależnie od sklepu, stworzyć kino studyjne z jedną salą. Ale konserwator zabytków nie zgodził się na przebudowę. 

- Porozumienie, nad którym pracujemy, zakłada, że w budynku pewna przestrzeń jest przeznaczona na cele kulturalne. Moglibyśmy się podjąć mediacji między inwestorem, a konserwatorem zabytków. Kompromis jest możliwy - zapewnia w rozmowie z gazeta.pl Bartosz Milczarczyk, rzecznik ratusza. Femina może działać do 30 września. Milczarczyk ma nadzieję, że do tego czasu uda się wypracować porozumienie. 
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,65

  • Śr

    3,26

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15941

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1215516

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA