REKLAMA
REKLAMA

Jest zgoda UOKiK-u na utworzenie firmy, która zbuduje centrum handlowe w Inowrocławiu

Autor: UOKiK/www.dlahandlu.pl 29 sierpnia 2011 10:12

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na utworzenie przez spółki Acteeum Poland i Libra Project Parent wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Libra Project 3.

REKLAMA
Spółka Acteeum Poland zajmuje się zarządzaniem projektami deweloperskimi poza obszarem Polski. Libra Project Parent należy do grupy kapitałowej Dariusza Miłka, w której skład wchodzą m.in. spółki działające na rynku produkcji i sprzedaży obuwia (np. CCC Factory), deweloperskie (np. Church Land Development - budowa galerii handlowej Korona Kielce) oraz spółka zarządzająca galerią handlową w Lubinie (Cuprum Arena MGC Invest). Libra Project Parent oraz Acteeum Poland utworzą wspólnego przedsiębiorcę - Libra Project 3, który zajmie się budową, a później administrowaniem centrum handlowego w Inowrocławiu.

Po przeprowadzeniu postępowania antymonopolowego prezes Urzędu uznała, że koncentracja nie doprowadzi do istotnego ograniczenia konkurencji.

Zgodnie z przepisami transakcja podlega zgłoszeniu do urzędu antymonopolowego, jeżeli biorą w niej udział przedsiębiorcy, których łączny obrót w roku poprzedzającym przekroczył 1 mld euro na świecie lub 50 mln euro w Polsce.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA